Tulum Peyniri Firmaları

Erzincanlı Başpınarlar Tulum Peyniri

Sipariş Hattı
0446 214 17 36
0536 814 30 98
Adres: Ali Kemali Caddesi Peynirciler Çarşısı No: 20 Erzincan / Türkiye
www.erzincanlibaspinarlar.com

HAKKIMIZDA

1975 yılından bu yana, bir kültür mirası olan Erzincan tulum peyniri imalatı yapan firmamız, yerel bir yapılanma olmasına rağmen her geçen gün büyümüş ve bu gün dünyanın her tarafına Erzincan tulum peyniri ulaştırabilecek bir alt yapıya sahip olmuştur.

Tulum peyniri denildiğinde akla ilk gelen yer olan Erzincan’ımızda, Munzur Dağı’nın eteklerinde, bereketli ovaların gür çayırlarında beslenen sağlıklı koyunların şifalı sütlerinden imal ettiğimiz tulum peynirimiz, kuruluş yıllarımızda sadece kendi ilimizde satılıyordu. Aradan geçen yıllar ve sektörde kazandığımız deneyim sayesinde hızla büyüdük ve bu gün Başpınarlar ve Canpey ismi bir marka değeri kazandı. Sadece kendi ilimizde hizmet vermekle kalmadık ve ülkemiz genelinde saygın şarküterilerde markamız hızla yerini almaya başladı.

Firmamızın yıllara meydan okuyarak, adını sektörün en başarılı isimleri arasına yazdırmasında hiç şüphesiz iş disiplinimiz ve kaliteye verdiğimiz önem bulunmaktadır. İnsan sağlığına verdiğimiz değer ve Erzincan tulum peyniri marka değeri, üretim ilklerimizi belirlemektedir.

Bu yüzden sürekli en iyi hizmeti verebilmek için disiplinle çalışan ARGE ekibimiz bulunmakta ve imalatımız modern tesislerde, hijyenik bir ortamda yapılmaktadır.

Tüketiciye en sağlıklı, organik ve lezzetli ürünler sunma, Erzincan tulum peynirini sadece ülkemizde satışa sunmakla kalmayıp, tüm dünyaya tanıtma misyonuyla kurulan firmamız, peynirimizi ulusal bir marka haline getirmek özveriyle çalışmaya devam etmektedir.

Sektörde geride bıraktığımız 40 yılın ardından, yarınlarımızın da Erzincan tulum peyniri tadıyla tanışması ve bu enfes lezzeti tüm sofralara taşımak için çalışmaya devam ediyoruz.

Erzincanlı Başpınarlar ve Canpey tulum peyniri; tulum peynirinin en deneyimli, en lezzetli adresi…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu