Tulum Peyniri Firmaları
Trend

İliç Er Tulum Peynircilik

Küçükbaş hayvancılığı ve el değmemiş mera alanları ile Meşhur tulum peynirlerinin üretildiği İliç ilçesinde Başyurt Şarküterinin bir markası olan Ertulum, güvenilir ve kaliteli hizmetleriyle müşterilerinin kalbini kazanmaya devam ediyor.

Ertulum Peynircilik olarak 1990 yılında süt ve süt ürünleri üreterek başladığımız bu yolculuğa birbirinden güzel ve doğal lezzetler üreterek devam etmekteyiz.

Tulum peyniri denildiğinde akla ilk olarak Erzincan İliç gelir, sonrasında ise tabi ki Ertulum. Peynir konusunda 30 yıllık birikim ve tecrübemizle sektörde büyük fark yaratarak tüketicilere yeni bir damak tadı kazandırdık.

Özel olarak kiraladığımız yaylalarda beslenen koyunlarımızdan alınan, süt kullanılarak yağlı koyun sütünden yapılan doğal tulum peynirimiz, işini aşkla yapan ekibimizle hijyenik koşullarda hazırlanarak sofralara sunulmaktadır.

Kaliteden asla ödün vermeyen firmamız, 200 yıllık geleneksel üretim metoduyla damak tadına uygun tulum peyniri lezzetini modern teknoloji ile birleştirerek peynir üretimini sağlıklı şartlarda yapmaktadır.

Peynir üretiminde en iyi sütü kullanma anlayışıyla Erzincan’ın verimli yaylalarından beslenerek yetişen hayvanlardan elde ettiğimiz sütleri sterilize edilmiş ortamlarda işleme alarak en lezzetli peynirleri üretmeye gayret ediyoruz.

Ürünlerimizin tamamı ilgili gıda mühendislerimizce sık sık denetlenmekte ve en sağlıklı koşullarda üretimi sağlanmaktadır

Sürekli gelişen üretim teknolojilerini takip ederek sizlere en iyi ürünleri sunmayı hedefleyen firmamız, eğitimli uzman kadrosuyla en sağlıklı peynirlerin üretimini hedeflemektedir.

Bizler Ertulum ailesi olarak gelişen dünya standartları doğrultusunda daima yenilikçi adımlar atarak gıda güvenliği önceliğiyle sizlere en doğal, en kaliteli ve en temiz ürünleri sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Her yıl tonlarca peynir üreterek Türkiye’nin dört bir yanındaki tüketicileriyle buluşan firmamız, siz değerli müşterilerine lezzetli ve kaliteli Tulum Peyniri hizmetini sunmaya devam edecektir…

Er tulum Peynircilik.
Kalite, lezzet ve sağlık bir arada…

www.ertulum.com

0533 251 54 62
Kadir Gürbüz

0539 312 38 93
Erdal Gürbüz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu